online versie
 
On Tour: Oktober
 
 
 
 
 
 
On Tour: Here We Are
 

In oktober is Here We Are in Movies that Matter On Tour te zien in 18 theaters door heel Nederland, met een inleiding of nagesprek. Dit zorgvuldig vertelde drama gaat over de speciale vader-zoonrelatie van Aharon en zijn zoon Uri.

 

Over de film

Aharon zorgt voor zijn autistische, volwassen zoon Uri. Als Uri naar een tehuis moet, gaan vader en zoon ervandoor. Maar waarnaartoe? En wat hopen ze precies te vinden? Here We Are is een prachtig verhaal over de worsteling van een toegewijde vader, en de moeilijke keuzes die komen kijken bij het zorgen voor iemand.

 
 
 
 
 


  Theaters, data en tijden  
 
 
 
Interview
 

Bekijk een interview met regisseur Nir Bergman en kom meer te weten over de regie vanĀ Here We Are.

 
  Bekijk video  
 
 
 
Sharing is caring
 

We sturen deze aankondiging met het vriendelijke verzoek om de film onder de aandacht te brengen bij jouw achterban. Voor meer info of voor het opzetten van een winactie, mail info@moviesthatmatter.nl

 
 
 
Partners
 
Movies that Matter
 
moviesthatmatter.nl
 
       
 
 
Uitschrijven voor deze nieuwsbrief Design & code by Eagerly